Idealna odzież na motocykl – jak wybrać?

Idealna odzież na motocykl – jak wybrać?

8 września 2021 Wyłączono przez Trojan

Jazda na motocyklu jest o wiele przyjemniejsza, jeżeli zadbasz o odpowiednie ubranie. Strój na motocykl powinien być dobrze dobrany rozmiarowo i dość dopasowany, aby nie przeszkadzał podczas jazdy. Warto zadbać o okrycie szyi, ponieważ podczas chłodnych miesięcy łatwo o przeziębienie. Na co jeszcze zwrócić uwagę? Oto kilka naszych porad.

Odzież motocyklowa – nie tylko czerń

Odzież na motocykl (więcej pod tym linkiem: https://moto-tour.com.pl/pl/menu/odziez-motocyklowa-12479.html) jest ściśle związana z czarnym kolorem. Jest to bardzo uniwersalna barwa, w której wiele osób czuje się dobrze, ale czasami warto sięgnąć również po inne rozwiązania. Na motocykl dobrze sprawdzi się także czerwień. Szarość jest dobrą alternatywą dla czerni, ponieważ chociaż nadal należy do ciemnych kolorów, nie jest przygnębiająca. Doskonałym uzupełnieniem stroju motocyklisty będą odblaskowe i neonowe dodatki. Dzięki nim będziesz widoczny/-a na ulicach – jest to ważne szczególnie wieczorem.

Oryginalna odzież na motocykl: naszywki to Twój przyjaciel

Lubisz indywidualny styl i nawiązywanie do swojej pasji w stroju, który nosisz? Naszywki nawiązujące do motocykli to doskonały sposób na uatrakcyjnienie Twoich starych ubrań oraz na dodanie charakteru nowym. Postaw na proste wzory, ale jednocześnie mocne w przekazie – nazwa ulubionej marki czy po prostu znaczek z motocyklem to coś, co doda Twojej kurtce nowego designu. Skórzane okrycia w połączeniu z naszywkami będą prezentować się doskonale. Jeżeli lubisz oryginalność, postaw również na ciekawe spodnie – poziome przeszycia oraz ozdobne wzory to coś, co przyciąga uwagę, a jednocześnie dobrze pasuje do stylu motocyklowego.