Osłony dłoni dla motocyklistów- handbary

Osłony dłoni dla motocyklistów- handbary

14 kwietnia 2019 Wyłączono przez Trojan

Osłona dłoni dla każdego motocyklisty jest bardzo ważna. Trzymając bowiem kierownicę w czasie jazdy to właśnie one wysuwają się na pierwszy plan i tym samym są najbardziej narażone na czynniki zewnętrzne takie jak zimno czy deszcz. Powoduje to znaczny dyskomfort w czasie jazdy, a ma ona przecież być wyłącznie przyjemnością. Nie mamy wpływu na pogodę, ale mamy za to wpływ na odpowiednie zabezpieczenie przed czynnikami atmosferycznymi. Należy pamiętać, że każdy motocyklista musi być gotowy na wszystko, bo pogoda bardzo szybko potrafi się zmieniać i nawet jak wyruszymy w czasie, kiedy będzie słonecznie, to później może spaść deszcz.

Osłona dłoni dla motocyklisty


Wielu motocyklistów kupując motor, a później strój motocyklisty skupia się na ubraniu i butach. Oczywiście kasku też, bo jest niezbędny i za jego brak grozi nam mandat. Jednak zupełnie zapominamy o dłoniach, a to one są najbardziej na czynniki pogodowe takie jak zimno narażone. Handbary motocyklowe pomogą nam ochronić nasze dłonie przed wiatrem i zacinającym deszczem. Warto zamontować takie rozwiązanie u siebie. Owe Handbary montuje się na wysokości manetek przy kierownicy. Ten rodzaj ochrony doceni każdy, kto chociaż raz jechał przy silnym wietrze i zacinającym deszczu.
Nie dość, że powoduje to dyskomfort, to jeszcze ból. W końcu skostniałe i zimne ręce zupełnie odmawiają posłuszeństwa, a sama jazda nie jest już przyjemna. Dlatego warto zamontować osłonki i chronić dłonie.