Kaski motocyklowe schuberth z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo

23 listopada 2018 Wyłącz przez Trojan

Kask jest najważniejszym elementem stroju każdego motocyklisty, chroniącym najbardziej newralgiczną część jego ciała czyli głowę. W razie zderzenia, człowiek bez kasku, ma raczej małe szanse na przeżycie. Z drugiej zaś strony, dzięki niemu motocykliści nieraz wychodzili cało nawet z poważnych wypadków.

Schuberth / kaski motocyklowe schuberth

Wśród renomowanych firm produkujących kaski, od wielu już lat na czoło wysuwa się niemiecka firma Schubert. Produkcję zaczęła w 1922 roku i przez wszystkie lata zdobywała doświadczenie oraz renomę, którą się cieszy do dziś. Również jej produkty cieszą się uznaniem i od wielu lat wiodą prym w kwestii bezpieczeństwa. Firma Schuberth / kaski motocyklowe schuberth, produkuje także kaski dla służb technicznych, policyjne oraz strażackie. Jej produkty są bardzo popularne nawet wśród sportowców motocyklowych i zawodników Formuły 1.
Warto dodać, że inżynierowie korzystają ciągle z nowych rozwiązań, po to by zwiększyć właściwości ochronne kasków. Przechodzą one specjalne testy w laboratoriach i w różnych warunkach atmosferycznych, dzięki czemu można dopracować je w każdym detalu.

Kaski motocyklowe Schuberth – czy warto?

Motocykliści oraz specjaliści z branży motocyklowej chwalą kaski firmy Schuberth przede wszystkim za jakość, ale również za dopracowaną technologię i niewygórowane ceny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii kaski są coraz bezpieczniejsze. Poza tym wyróżniają się ciekawym wzornictwem i kolorami, są solidne i trwałe, a jednocześnie lekkie.