Interkomy motocyklowe Sena

Interkomy motocyklowe Sena

5 kwietnia 2020 Wyłącz przez Trojan

Sena to firma zajmująca się produkcją wysokiej jakości akcesoriów dla motocyklistów. Sprzedawane przez nią produkty są tworzone przez pasjonatów, którzy starają się nieustannie ulepszać swoje pomysły i wdrażać nowe koncepcje.

Interkomy Sena – bezprzewodowe i przewodowe

Sena tworzy wysokojakościowe interkomy, czyli środki komunikacji dla motocyklistów. Dostępne są różne modele – część z nich przewodowa, część łącząca się przez bluetooth – bez użycia kabla.

Choć rozwiązanie bezprzewodowe wydaje się znacznie praktyczniejsze w użytkowaniu podczas szybkiej jazdy motocyklem, nie jest to wcale takie oczywiste. Łączność bluetooth bywa zawodna, a połączenie kablowe – jeśli nie ulegnie mechanicznemu rozłączeniu – jest niezależnie od różnego rodzaju fal.

Wybierając interkom, warto rozważyć, które rozwiązanie będzie korzystniejsze: wygodne interkomy Sena bez kabli czy niezawodne systemy przewodowe. Z pewnością każde rozwiązanie ma swoje wady i zalety i należy dokonać subiektywnego wyboru wygodniejszego systemu.

Komfort użytkowania

Dzięki pomysłowemu projektowi stworzonemu przez osoby, które znają się na motocyklach jak nikt inny, interkomy są montowane w kasku w taki sposób, który nie powoduje dyskomfortu.

Urządzenie pozwala także na świetną komunikację z innym kierowcą lub pasażerem, a także daje możliwość korzystania z nawigacji czy słuchania muzyki podczas podróży. Niektóre modele pozwalają nawet na udostępnianie muzyki.