Rękawice podgrzewane REVIT LIBERTY H2O

Rękawice podgrzewane REVIT LIBERTY H2O

3 stycznia 2023 Wyłączono przez Trojan

Zima na motocyklu może być trudna, szczególnie dla rąk. Ale dzięki nowym rękawicom podgrzewanym REVIT Liberty H2O, motocykliści nie muszą już martwić się o to, jak zabezpieczyć swoje dłonie przed mrozem. Te uniwersalne rękawice zapewniają nie tylko komfort i ciepło na motocyklu, ale także pozwala na korzystanie z nich podczas wielu innych zimowych aktywności.

Rękawice Liberty H2O wyposażone są w 4 tryby grzania, co oznacza, że można dostosować stopień ogrzewania do indywidualnych potrzeb. System grzania działa dzięki zintegrowanej baterii litowej, która jest łatwa do ładowania i trwała. Rękawice są także wyposażone w wodoodporną powłokę, co oznacza, że nie trzeba się martwić o to, że będą przemakać w deszczu czy śniegu.

Kompaktowe rozmiary rękawic Liberty H2O pozwalają na ich łatwe przechowywanie, nawet w niewielkim schowku motocyklowym. A co najważniejsze, są one wygodne w noszeniu i zapewniają doskonałą precyzję podczas jazdy.

Wybierając te rękawice, motocykliści otwierają się na nowe możliwości i cieszą się ciepłymi rękami niezależnie od warunków pogodowych. Przetestuj rękawice Liberty H2O i zobacz, jak zmienią twoje zimowe doświadczenie motocyklowe.